Sedmidenní půst

Den první - sobota

Startovací váha 72,5kg

V sobotu jsem trávil dopoledne v práci. Kolem 12 hodiny přišel jako tradičně při jednodenním půstu celkem výrazný pocit hladu. Žaludek se hlásil o svůj příděl potravy. Pocit hladu celkem rychle zmizel (cca 1h) a ten den už se neobjevil. Celý den mě provázela lehká slabost a chlad. Naštěstí je už celkem teplo a tak se to lépe snáší.

Odpoledne procházka. Den proběhl bez komplikací a jakéhokoliv problému.

 

Poměnka

 

Den druhý - neděle

Váha 71kg

Od rána lehká slabost. Celková nechuť něco dělat. Hlad kolem oběda se už nedostavil. Celkem veliká chuť na jídlo.

Tento den jsem toho moc neudělal. Odpoledne lehká práce na zahradě a procházka. Při práci na zahradě začala lehounká bolest hlavy (následek rychlejší detoxikace). Až do večera váleníčko doma.

 

 

 

 

 

 

Maceška

 

Den třetí - pondělí

Váha 69.5kg

Ráno po probuzení jsem si udělal klystýr. Slabost a nechuť pomalu odchází. Hlava nebolí a mysl se dostává do normálu. Jelikož dělám  svůj první 7 denní půst, mám na něj dovolenou. Dopoledne celkem intenzivní domácí práce. Odpoledne četba v lehátku na zahradě. Večer procházka.

Celý den proběhl naprosto bez problému.

 

 

 

 

 

 

Magnolia

 

Den čtvrtý - úterý

Váha  68kg.

Dostal jsem se na váhu, kterou jsem měl v 18 letech.

Tento den se energie navrátila s novou a ještě větší silou. Uvařil jsem si osmotickou vodu do termosky a vyrazil k Labi číst knihu. Bylo krásně slunečno a teploučko. Pozoruji zvýšenou citlivost smyslů. Obzvláště čich je abnormálně citlivý, doslova cítím na ulici pachy každého člověka (někdy to není zrovna příjemné).

Odpoledne lehká činnost na zahradě. Večer procházka.

Celý den se cítím velice dobře.

 

 

 

 

Kosatec

 

Den pátý - středa

Váha 67.8kg

Dnes je státní svátek a je tedy volno. Vyrážíme s manželkou na výlet do Dendrologické zahrady Průhonice. Nebyli jsme jediní, kdo tento nápad dostal. Na parkovišti nastávali celkem zajímavé situace, které bych jindy řešil dosti vznětlivě a agresivně. Tentokráte jsem seděl za volantem jako velikonoční beránek a jen čekal, až se situace vyřeší. Je to opravdu obrovský rozdíl v mysli. V zahradě bylo nádherně. Vše v květu a rozpuku, viz nová fotka na úvodní straně. Toto jaro si opravdu užívám a vnímám zcela jinak než předchozí.

Zbytek dne proběhl bez problémů.

 

 

 

 

Kosatec

 

Den šestý - čtvrtek

Váha 67,5kg

Na tento den jsem naplánovat výlet vlakem do města Poděbrady. Přidala se i moje mamka. Cesta vlakem byla velice příjemná. Počasí je dnes opravdu nádherné slunečné. V Poděbradech procházka po městě. V místní čínské restauraci si mamka dala jídlo. Já samozřejmě jen čistou vodu. Po obědě ještě procházka v parku a nějaké to focení.

Po návratu odpočinek při sledování hokeje. Tento den opět proběhl naprosto klidně a bez jediného problému. Mám pocit, že nepotřebuji už nikdy vůbec jíst. Nemám problém koukat na ostatní lidi, jak jedí. Nemám problém cítit vůně jídla. Naprosto čistá mysl.

 

 

 

Kosatec

 

Den sedmý - pátek

Váha 67,2kg

Dnes je poslední den tohoto půstu. Neříkám, že se netěším, až zase začnu přijímat potravu. Je to jen zase o návycích a zvyklostech. Tělesně naprosto nepociťuji, že bych potřeboval potravu. Energie je zatím opravdu dost. Venku se bohužel zkazilo počasí. Překazilo to mé plány na dnešní výlet. Dnešní den se budu pravděpodobně věnovat domácí činnosti. Také si musím zajet koupit některé vybrané potraviny na zítřejší návratovku ke stravě.

Celkový váhový úbytek 5,3kg

 

 

 

 

 

Kosatec

 

Závěr:

Poprvé v životě jsem tak dlouho nepřijímal potravu. Musím říct, že je to opravdu velice silný zážitek. Celou tu dobu jsem se cítil jako v jedné velké meditaci. Nejenže je půst velice účinný při všech nemocech,  ale především cesta k sebepoznání a duchovnímu růstu.

Co dál:

Chci si projít 21 denním půstem. Zatím  ještě nevím kdy to přesně bude. Podle mého názoru se to úplně přesně nedá naplánovat. Člověk to musí cítit, že je na to připraven (především duševně). Budu pokračovat v jednodenních sobotních půstech a proložím to trojkama. O dalším průběhu mého půstování vás budu průběžně informovat.

 

 

 

 

 Upozornění:

V žádném případě tento text neberte jako návod. Nedoporučuji nikomu, aby začal s půstem (především s delšími než jeden den). Případnému zájemci o půstování, mohu doporučit literaturu nebo mohu předat vlastní zkušenosti.

 

Chcete táké držet půst, ale váháte nad tím zda to zvládnete?

Nevěříte si že vydržíte jen o vodě bez jídla?

Vyzkoušejte kúru Neera Detox.

 

Mějte se fajn, přeji pevné zdraví a čistou mysl. Vašek Raiser 

 
 
 

E-shop pro detoxikaci

Goorganic.cz je e-shop, který se specializuje na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Výběr zboží je založen na vlastní zkušenosti a každá položka je pečlivě vybrána.

 1 Organic 1

DO OBCHODU

Sdílejte nás prosím na...

Podpořte nás FacebookPodpořte nás Google BookmarksPodpořte nás TwitterPodpořte nás LinkedIn

ODEBÍRAT NOVINKY

Chcete být neustále informovaní o novinkách na těchto stránkách? Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail. Nebo se zaregistrujte.

Copyright © nechci-cukrovku.cz

TOPlist